Στις 19 Ιουνίου ξεκινά η πρώτη περίοδος για τo Summer Camp του Maroussi City. Η καλοκαιρινή περίοδος στην ποδοσφαιρική ακαδημία είναι γεμάτη με ενδιαφέρουσες δραστηριότητες για τους μικρούς μας φίλους που σκοπό έχουν:
![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t40/1/16/1f4a5.png)
![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t40/1/16/1f4a5.png)
![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t40/1/16/1f4a5.png)
![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t40/1/16/1f4a5.png)
![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t40/1/16/1f4a5.png)
![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t40/1/16/1f4a5.png)
![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t40/1/16/1f4a5.png)
Το Summer Camp πραγματοποιείται στις εγκαταστάσεις του Maroussi Athletic Club (Δελφών 77 & Καψαλά), είναι από τις 8:00 έως τις 16:00 και απευθύνεται σε παιδιά από 4 έως 14 ετών.
Για περισσότερες πληροφορίες μπορείτε να απευθυνθείτε στο 6972 77 66 11.
![](https://maroussi-news.gr/wp-content/uploads/2023/06/maroussicityakadimia.jpg)