Γενικά αίθριος με κατά τόπους συννεφιές αναμένεται ο καιρός και τη νέα εβδομάδα στο Μαρούσι. Η θερμοκρασία θα παραμείνει σε υψηλά επίπεδα.
Συγκεκριμένα, τη Δευτέρα η θερμοκρασία θα κυμανθεί από 16 έως 21 βαθμούς Κελσίου με νεφώσεις κατά περιόδους όλη την ημέρα. Από την Τρίτη, η θερμοκρασία θα αυξηθεί και θα κυμανθεί από 16 έως 25 βαθμούς Κελσίου, ενώ ανάλογα θα συνεχίσει και τις επόμενες ημέρες, με ηλιοφάνεια και άπνοια.
![](https://maroussi-news.gr/wp-content/uploads/2018/04/kairos-maroussi-auti-tin-evdomada-800x400.jpg)
Share