“Την Κυριακή έχουμε τη δυνατότητα να πάμε το Μαρούσι μπροστά στη Νέα εποχή” δήλωσε μεταξύ άλλων ο Θεόδωρος Αμπατζόγλου στο μήνυμά του προς τους Μαρουσιώτες και τις Μαρουσιώτισσες που θα βρεθούν στην κάλπη αύριο και θα κληθούν να ψηφίσουν τον αυριανό Δήμαρχο της περιοχής.
![](https://maroussi-news.gr/wp-content/uploads/2019/05/abatzoglou-1-800x400.jpg)
Home Best of Maroussi Το μήνυμα του Θεόδωρου Αμπατζόγλου προς τους Μαρουσιώτες και τις Μαρουσιώτισσες
Best of MaroussiΓένικαΔημοτικές Εκλογές
Το μήνυμα του Θεόδωρου Αμπατζόγλου προς τους Μαρουσιώτες και τις Μαρουσιώτισσες
![](https://maroussi-news.gr/wp-content/uploads/2017/12/Screen-Shot-2017-12-15-at-12.22.28.png)