Μετά από μακρόχρονη αγωνιστική απουσία λόγω της πανδημίας, ο σύλλογός μας Α.Σ. ΣΠΥΡΟΣ ΛΟΥΗΣ ΤΖΟΥΝΤΟ επέστρεψε δυναμικά στις αγωνιστικές του δραστηριότητες.
Η συμμετοχή μας στο Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Παίδων Β’ στο Λουτράκι συνοδεύτηκε από την κατάκτηση του χάλκινου μεταλίου( 3η θέση) από την ΕΛΕΑΝΑ ΤΟΚΟΥΖΙΔΗ και μια πραγματικά εξαιρετική εμφάνιση με 2 νίκες από τον ΓΙΩΡΓΟ ΧΟΥΧΟΥΜΗ.
Συγχαρητήρια στο προπονητή στο τεχνικό προσωπικό και στους αθλητές μας.Οι καλύτερες εμπειρίες είναι μπροστά τους και τους ευχόμαστε κάθε επιτυχία.
Εκ του Δ.Σ.
![](https://maroussi-news.gr/wp-content/uploads/2021/11/259557222_10159397830916664_5024613324155021518_n.jpg)
![](https://maroussi-news.gr/wp-content/uploads/2021/11/258764859_10159397830451664_858235058350478647_n.jpg)